„Zasłużony dla Gminy Udanin” - Pan Bolesław Stachurski

wtorek, 02 kwiecień 2019 18:18 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Rada Gminy Udanin, na wniosek wójta, 12 marca br. nadała tytuł „Zasłużony dla Gminy Udanin” wiceprzewodniczącemu rady Panu Bolesławowi Stachurskiemu.

Tytuł ten został nadany po raz pierwszy w gminie Udanin, co uczyniło wydarzenie historycznym. Zgodnie z regulaminem osoba wyróżniona tytułem honorowym w dniu 2 kwietnia 2019 r. otrzymała Akt Nadania Tytułu Honorowego oraz szarfę w barwach gminy „Zasłużony dla Gminy Udanin”. Po nadaniu Tytułu Honorowego nastąpił wpis do Księgi Zasłużonych dla Gminy Udanin i jej uroczyste podpisanie przez Zasłużonego dla Gminy, Przewodniczącego Rady i Wójta Gminy Udanin. Z tej okazji wójt Wojciech Płaziuk wręczył Panu Bolesławowi gratulacje w formie pamiątkowego drewnianego dyplomu.

- Życiorys Pana Bolesława, szeroko pojęta aktywność społeczna i zaangażowanie na rzecz rozwoju gminy Udanin zasługują na to wyjątkowe wyróżnienie. Dziękujemy za trud, poświęcenie oraz nieoceniony wkład w pracę dla dobra społeczności gminy Udanin. Życzymy wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i satysfakcji płynącej z realizacji nowo podjętych działań - w imieniu zebranych pogratulował wyróżnienia wójt.

Gmina Udanin

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację