Zatrzymano poszukiwanego przez sąd (raport policji)

środa, 12 grudzień 2018 18:55 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu (od 3 do 9 grudnia) funkcjonariusze policji z powiatu średzkiego  interweniowali w sumie 115 razy. Parol drogowy został wysłany do 1 wypadku i 13 kolizji, zatrzymano również 2 kierujących pod wypływem alkoholu. Na gorącym uczynku zatrzymano 5 osób oraz 1 osobę poszukiwaną.

Oto niektóre z interwencji, których treść przekazała nam rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Nie posiadał uprawnień

3 grudnia o godzinie 18:55 policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie gminy Miękinia  61-letniego mieszkańca Wrocławia, który kierował samochodem marki Mercedes pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

Pijany jechał na rowerze

5 grudnia o godzinie 12:12 policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 52 lat, który kierował rowerem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem karnym i po czynnościach zwolniony. Zdarzenie to również miało miejsce na terenie gminy Miękinia.

Poszukiwany przez sąd
8 grudnia o godzinie 16:19 policjanci zatrzymali na terenie gminy Kostomłoty 34-letniego mieszkańca powiatu chrzanowkiego, który był poszukiwany przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego.

(kb) / fot. policja

Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2018 19:05

Komentarze  

Permalink +1 Jason
Jotpe stoprocent :D :D :D
2018-12-13 02:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 JA
jeszcze nagrody dostaną z wykonanie pracy żenada jak strajkowali to na policji ciemno było ja w du...p wielkie zatrzymania,
2018-12-12 20:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 obywatel
skoro tyle jest interwencji to czemu pani rzecznik przesiewa informacje i same bzdety do prasy daje????
2018-12-12 19:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Hahaha
100 interwencji, hahaha, oni chyba interwencją nazywają jeżdżenie radiowozem po kebaba i pączki :D każdy z niczym od nich jest odsyłany, wiecznie twierdzą że albo nie mogą nic zrobić, albo "nie wykryto sprawcy" chociaż sprawce czasem mają na talerzu podanego. Lenie i bajkopisarze, tyle w temacie. Czasem mam wrażenie, że tam pracują same niedorozwoje. :-x
2018-12-13 19:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież