Zatrzymany za przestępstwa narkotykowe

czwartek, 23 sierpień 2018 11:48 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do policyjnego aresztu trafił 40-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, w mieszkaniu którego funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

W wyniku podjętych działań operacyjnych średzcy policjanci uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu średzkiego może posiadać środki odurzające.

- Funkcjonariusze przeszukali zajmowane przez mężczyznę pomieszczenia mieszkalne, w których ujawnili środki odurzające. Zabezpieczyli łącznie blisko 20 porcji marihuany i amfetaminy, krzewy konopi indyjskich innych niż włókniste, a także wagę elektroniczną oraz telefony komórkowe - informuje  oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Został następnie doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu trzy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

- Mężczyzna odpowie za udzielanie innym osobom środków odurzających, za posiadanie oraz uprawę konopi indyjskich innych niż włókniste. Przestępstwo udzielania  innej osobie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności - podkreśla policjantka.

(ms) fot. policja

Komentarze  

Permalink 0 Bart23
Złapali jednego a na jego miejsce pojawi się dwóch kolejnych. Zresztą znając życie sąd i tak wypuści gościa albo da jakiś śmieszny wyrok i tyle będzie.
2018-08-24 00:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Allada
Od razu czuję się bezpieczniej, dziekuje policjo !... weźcie się za prawdziwych przestępców
2018-08-23 22:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Ramzes
No według prawa to jest PRAWDZIWY przestępca więc się nie czepiaj. Policja ma swój zakres obowiązków i ma działać. Słuchać jojczenia jakiejś gimbazy nie będzie więc skończ.
2018-08-24 21:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 alfred
Nie bronie dilerów ale pomyslmy samodzielnie.. :-* :-* :-*
20porcji wedle prawa to de facto 2gramy marihuany.. A ile posiadal amfetaminy? nie podano, takze z pewnoscia marihuany i amfetaminy łacznie było razem dawek 20.
W dodatku znaleziono roślinę i WAGĘ elektroniczną.
WNIOSKI?? W dzisiejszej Polsce za posiadanie wagi elektronicznej i 2-3gram narkotyków jednocześnie, możesz usłyszeć zarzuty HANDLU NARKOTYKAMI, a przecież on mógł jej używać do ważenia SREBRA które zakupił. Prokurator i psy zadowolone bo w powiecie prawdziwych dilerów nie zatrzymują. Statystyki rosną, a spadały nie ubłagalnie. Koleś w dodatku sadził maryche także ZRUJNOWALIŚCIE ŚWIADOMIE ŻYCIE KOLEJNEGO CZŁOWIEKA, ZA DAMSKI [oooops]!! Jak mu każdy zarzut przy[oooops] to przez 10lat z pierdla nie wyjdzie.. A moze raz koledze ktory tez pali dal troche, i juz mu z bilingów wbiją handel. Czy ten 40latek zasłużył na długie lata w izolacji, czyli prawdopodobnie resztę jego życia, za sadzenie i konsumpcję?
2018-08-25 10:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Roma
Kolejny sprzedawca śmierci zamknięty i jednego kłopotu mniej. Oby wyłapali ich wszystkich. Niestety jak znam życie to w miejsce tego pojawi się kilku innych dilerów i sytuacja wraca do punktu wyjścia.
2018-08-23 12:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 fiuku
to ładny teatr roma w bani
2018-08-23 16:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 więc
tego nie da sie wyplenić . Łatwy zarobek kusi
2018-08-23 21:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież