Zawyją syreny w mieście i okolicy

piątek, 26 lipiec 2019 13:02 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W związku z treningiem Systemu Wczesnego Ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego, w dniu 1 sierpnia 2019 r. na terenie miasta i gminy Środa Śląska o godzinie 17.00 uruchomiony zostanie akustyczny podsystem ostrzegania i wyemitowany zostanie sygnał „ ogłoszenie alarmu”.

Celem treningu będzie między innymi sprawdzenie sprawności akustycznego systemu alarmowania ludności – syreny elektronicznej znajdującej się na średzkim ratuszu.

Sygnał uruchamiający syreny elektronicznej wyemitowany zostanie z Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

Wyemitowanie sygnału akustycznego w czasie trwania treningu będzie jednocześnie upamiętniało 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Gminne Centrum Reagowania  w Środzie Śląskiej

inspektor Leszek Liberek

Ostatnio zmieniany sobota, 27 lipiec 2019 14:35

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak się dowiedziałem od przedstawicieli służb to koncert ten i w zeszłym tygodniu odbył się za zgodą i wiedzą burmistrza pana Adama Rucińskiego. A ta farsa i oburzenie na sesji to była jedna wielka ściema i udawanie że coś się robi. Z reszta tak wygląda wszystko co mówi pan Ruciński.

This comment was minimized by the moderator on the site

Póki co artyści wyją na Kajakach.Mieszkańcy pisali petycję zebrali głosy i co zrobił Ruciński nic jak zwykle. Były sesje ludzie wyraźnie byli przeciwni ale burmistrz poza monologiem i gadaniem
o niczym nie zrobił nic. Drugi tydzień człowiek nie może odpocząć w weekend. Panie Ruciński ty nie jesteś naszym przedstawicielem ty jesteś przeciw nam więc my panu już podziekujemy.

This comment was minimized by the moderator on the site

Z tego co się orientuję to teren na którym odbywają się koncerty należy do powiaty, więc dlaczego obwiniacie burmistrza?

This comment was minimized by the moderator on the site

A wuj . . . z syrenami.

A czy ktoś może powiedzieć kto na kajakach znowu po nocach wyje ? Co to ma znaczyć do rwy Kulszowej nędzy ? Co tydzień wyją. Tydzień temu spać nie można było, teraz znów to samo? Okna zamknięte, gorąc że udusić się można a i tak słychać jak te kozie syny wzywają tam szatana ... no sodom Głodomora normalnie.
JaP...nooo !

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację