Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Środa Śląska

czwartek, 29 sierpień 2019 11:10 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W  sobotę (31.08.2019 r.) w godzinach porannych odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (tj. starych mebli i dużego sprzętu elektrycznego) z terenu miasta Środa Śląskaoraz w obrębie zabudowy WIELORODZINNEJ w największych miejscowości gminnych: Ciechów, Szczepanów i Rakoszyce.

Wielkogabarytowe odpady zostaną odebrane przez firmę FBSerwis z ulic w Środzie Śląskiej oraz wyznaczonych miejsc na terenie Gminy: Ciechów – ul. Średzka, ul. Spacerowa, ul. Osiedlowa; Rakoszyce – ul. Średzka, ul. Górna; Szczepanów – ul. Osiedlowa

UWAGA! Odpady wielkogabarytowe przed posesję należy wystawić nie wcześniej niż w dniu poprzedzającym ich wywóz. Dodatkowo – warto wykonać telefon do firmy FB Serwis Sp. z o.o. realizującej odbiór odpadów z terenu Gminy Środa Śląska (nr tel. 71 317 20 67) i wskazać lokalizację wystawionych przez Państwa odpadów.

Kolejna zbiórka odpadów obędzie się:
28 września – tereny wiejskie – zabudowa jednorodzinna
26 października – miasto Środa Śląska i zabudowa wielorodzinna na terenach wiejskich (Ciechów – ul. Średzka, ul. Spacerowa, ul. Osiedlowa; Rakoszyce – ul. Średzka, ul. Górna; Szczepanów – ul. Osiedlowa).

Osoby, które dopuszczają się wyrzucania śmieci w miejscach niedozwolonych poza terminami zbiórek zostaną ukarani mandatem w maksymalnej wysokości przewidzianej za powyższe wykroczenie  tj. 500,00 zł oraz zobowiązani do uprzątnięcia terenu i okazania faktury za wywóz śmieci.

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację