Zderzenie aut na autostradzie. Poszkodowane dziecko

poniedziałek, 23 lipiec 2018 21:41 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę po godzinie 14:00 dyżurny straży pożarnej w Środzie Śl. otrzymał zgłoszenie o  kolizji dwóch samochodów osobowych na autostradzie A4. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej.  

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, w skutek czego samochód osobowy marki Mercedes najechał na tył samochodu marki BMW. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym.

- W BMW podróżowały 4 osoby, w tym dwójka dzieci. 5-letni chłopiec uskarżał się na ból głowy, natomiast w drugim samochodzie podróżowało dwóch mężczyzn z Białorusi. W skutek zdarzenia uszkodzony został przód samochodu marki Mercedes oraz tył samochodu marki BMW. Straty oszacowano na 15 tys. zł - informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. OSP Ujazd Górny

Ostatnio zmieniany wtorek, 24 lipiec 2018 10:38

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież