Zderzenie dwóch osobówek z ciężarówką

piątek, 28 grudzień 2018 13:27 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W wigilię Świąt Bożego Narodzenia (o godz. 10:55, na 75,7 km drogi krajowej nr 94) w miejscowości Błonie, doszło do kolizji drogowej z powodu nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu.

- Kierująca pojazdem marki Toyota (lat 29), wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW (lat 40) w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów  - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Samochody uderzyły w jadący z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy marki Man, którym jechał 43-letni mężczyzna.

- Kierująca Toyotą została ukarana mandatem i punktami karnymi - dodaje policjantka.

(red) / fot. Czytelnik

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież