Zespół Kresowiacy wystąpi w Miękini - wstęp wolny!

wtorek, 27 marzec 2018 12:49 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Miękini jak zawsze nie brakuje wydarzeń kulturalnych. Tym razem polecamy dobrą zabawę "na kresową nutę" z zespołem z Białorusi.

 

Miłośników tego rodzaju muzyki serdecznie zapraszamy 30 kwietnia o godz. 18 do Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini, gdzie odbędzie się występ zespołu Kresowiacy.

Bezpłatne bilety są do odebrania w SOK-u w Miękini. Należy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

(ml)

FB IMG 1522136922988

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:00

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież