Zgłoszenia prac na powiatowy konkurs do 14 maja

wtorek, 08 maj 2018 13:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

14 maja mija termin nadsyłania prac na konkurs „Polska to My”. Może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec powiatu średzkiego, bez względu na wiek!

 

Konkurs ma uczcić Święto Niepodległości, a także rozwijać zainteresowania historią i tradycją, budować szacunek do dokonań minionych pokoleń, jak i promować talenty artystyczne.

Konkursowa praca (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa lub kolaż) musi: być płaska (będzie powielana!), mieć metryczkę, rozmiar A4 i trafić do starostwa do poniedziałku 14 maja br.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 czerwca podczas III Powiatowego Dnia Dziecka, który odbędzie się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na Kajakach. Tam również zostanie zorganizowana wystawa wszystkich prac.

Jak podkreślają organizatorzy, najciekawszy projekt ma ogromne szanse trafić na kubek lub koszulkę promującą obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

Zapraszamy do udziału! Również osoby dorosłe, które mogą m.in. przygotować i zgłosić grafikę komputerową.

(rfp) fot. mpr

Regulamin konkursu (pdf)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 21:09

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież