Złote gody małżeńskie

środa, 01 sierpień 2018 11:10
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej Państwo Leokadia i Jan Kuriata z Brodna obchodzili Jubileusz 50-lecia małżeństwa.

Uroczystość z udziałem rodziny Jubilatów oraz burmistrza Środy Śląskiej Adama Rucińskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Jerzego Finka odbyła się 24 lipca.

Małżonkowie otrzymali list gratulacyjny i medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP oraz kwiaty, prezenty i życzenia od gości.

My także Jubilatom życzymy wielu wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu!

(red) fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 01 sierpień 2018 11:14

Komentarze  

Permalink +3 Ada
Suuuper gratulacje i mała uwaga- Takich jubileuszy w przyszłości bezie jak na lekarstwo biorąc pod uwagę że modzi teraz dość późno decydują się na zalegalizowane związki....
2018-08-01 13:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Arni
to zmienią się kryteria i złote będą za 20 lat pożycia :-)
2018-08-01 13:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież