Złote Gody Państwa Chaszczewiczów

środa, 17 październik 2018 19:35
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Złote Gody Państwa Chaszczewiczów

50-lecie pożycia małżeńskiego na początku października obchodzili Państwo Klara i Zbigniew  Chaszczewicz ze Szczepanowa.

Uroczystość z udziałem najbliższych i przedstawicieli władz gminy Środa Śląska odbyła się 5 października w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej.

Jak zawsze przy takiej okazji nie zabrakło prezentów i życzeń, do których i my się dołączamy.

Życzymy Jubilatom dużo zdrowia, szczęścia, samych pogodnych dni i wielu wspólnych lat razem!

(red) fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński

Proponowane artykuły:

Komentarze  

:-) MOJE gratulacje!!!!!!!!
2018-10-17 20:43OdpowiedzOdpowiedz z cytatemCytować
Permalink+3Magda
cos pięknego też bym tak chciala dożyć takiego jubiluszu :roll:
2018-10-17 20:32OdpowiedzOdpowiedz z cytatemCytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież