Zmień wóz na BUS. Europejski Dzień bez Samochodu

wtorek, 18 wrzesień 2018 15:19
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z okazji Dnia bez Samochodu, 21 września Średzka Komunikacja Publiczna oferuje bezpłatne przejazdy.

Warto skorzystać, bo Dzień bez Samochodu ma wspomóc proekologiczne idee i zmniejszyć ilość spalin wytwarzanych przez auta poruszające się po miastach. Podczas tego dnia zachęca się kierowców do rezygnacji z użytkowania samochodów przez dobę. W zamian promuje się i motywuje do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów.

(red) fot. śkp

Komentarze  

Permalink +2 prawda
dlaczego z komina Armacell w centrum miasta wydobywa się taki smród?? kto pozwolił na tę produkcję w środku miasta?
2018-09-18 20:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Adam
A ja proponuje za miesiąc - 21 października zrobić za darmo. W dzień wyborów, to jak znalazł. Dobra reklama dla burmistrza. hihihi
2018-09-18 16:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Sroda
W pełni popieram bo nie ma różnicy dla gminy i dla nas wkoncu wpływy z biletów i tak są minimalne w stosunku do ponoszonych kosztów całkowicie bezpłatna komunikacja być powinna!
2018-09-18 18:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Sroda
Może to spowoduje że autobusy chociaż w 50% będą wypełnione tego jednego dnia. Czekamy na sprawozdanie z działalności!
2018-09-18 16:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -4 JULEK
A ja czekam na drugi etap. Moje dziecko dojedzie z Jastrzębiec do Środy nowym zielonym busikiem. Będzie pełny na 100%
2018-09-18 17:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Sroda
Może będzie jakiś jeden kurs pełny... tylko jakim kosztem dla gminy? Do Jastrzębie mamy 4km tam spowrotem jest 8 stawka kilometrowa komunikacji to pewnie z 5zl czyli jeden kurs kosztuje gminę 40zl, pojedynczy bilet 2 zł więc aby nie dokładać każdym kursem do Jastrzębiec musi zielony autobusie przewieźć 20osob 6 kursów daje 120 osób dziennie czyli praktycznie ponad połowa mieszkańców musiałaby jeździć codziennie aby gmina nie dokladala... Dla przykładu na basenie mamy po ponad 300 osób dziennie i widać rozwój a nie smtracenie pieniędzy w imię idei!
2018-09-18 18:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Pu
Spowrotem...hehehehehehe, naucz się pisać poprawnie
2018-09-18 18:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Dowcipnis
Słaby żarcik ale coś jest w tym co napisał ktoś wyżej jaki jest sens płatnej komunikacji która nie przynosi dochodu, ilość księgowości, ludzi sprzedających, sprawdzających bilety jest wogle nie odpowiednią do przychodów. Słabo to wyglada
2018-09-19 08:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież