×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Znalezione psy czekają na swoich właścicieli

piątek, 11 maj 2018 09:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dwa psy znalezione na terenie naszej gminy czekają na swoich właścicieli. Szerszych informacji udziela Straż Miejska w Środzie Śląskiej. Może kojarzysz zwierzaki?

 

Wczoraj na trasie Cesarzowice-Piersno znaleziono psa, który obecnie przebywa w Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej.

Kolejny został znaleziony w Środzie Śląskiej. Może kojarzysz zwierzaki albo znasz ich właściciela? A może szukasz psiaka dla swojej rodziny?

Szersze informacje można uzyskać w Komendzie Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

Kontakt telefoniczny: (71) 396-07-18, (71) 396-07-56.

(red), Fot. SM w Środzie Śląskiej

IMG 0014

IMG 0130

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież