Znęcał się nad rodziną. Trafił do aresztu

piątek, 01 marzec 2019 13:28 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzcy dzielnicowi zatrzymali 31-letniego sprawcę przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi dziadkami oraz groził im pozbawieniem życia i zdrowia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali mieszkańca powiatu średzkiego, który stosował przemoc wobec swoich dziadków. Mężczyzna w związku z podjętą wobec niego interwencją z blisko 3 promilami alkoholu w organizmie został zabrany z mieszkania, które zajmował wspólnie z pokrzywdzonymi i trafił do policyjnego aresztu.

- Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu przestępstwa znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobami najbliższymi, nieporadnymi ze względu na swój wiek. Śledczy udowodnili 31-latkowi wszczynanie awantur domowych, podczas których ubliżał krewnym, groził im pozbawieniem życia, ciągle niepokoił oraz stosował wobec nich przemoc fizyczną - informuje oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. szt. Marta Stefanowska.

Sprawca był dobrze znany policjantom, bowiem odsiadywał już wyrok za znęcanie się. Powrócił do przestępstwa niespełna dwa miesiące po opuszczeniu zakładu karnego, w którym odbywał karę pozbawienia wolności.

- Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy - podkreśla policjantka.

(ms/rol) / fot. KPP

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Rakoszyce

This comment was minimized by the moderator on the site

Brawo Marcinku dla ciebie pokazałeś jakie dno sobą reprezentujesz ... Wielki wrocławski kozak ... a jedyne co potrafił to znęcać się nad dziadkami ...

This comment was minimized by the moderator on the site

co za d;;;pek

This comment was minimized by the moderator on the site

szkoda słów żeby to kontować do pierdla i tyle

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację