Życzenia z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 12:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu tak szczególnym, z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej, wszystkim pracownikom URZĘDU SKARBOWEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ składam serdeczne podziękowanie za dotychczasową owocną współpracę,

okazywaną życzliwość i bardzo dobrą obsługę, a także

za wsparcie, doradztwo i profesjonalizm.

Kierowanie Państwa zespołem było dla mnie ogromną przyjemnością.

Życzę przy okazji  powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych,

zdrowia, niegasnącego uśmiechu na twarzy, optymizmu i nieustającej wiary w człowieka.

Z wyrazami szacunku

Renata Śliż

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież