Średzka Komunikacja Publiczna

Nowe Karsany na średzkich drogach

08-11-2018 / 21 Komentarzy

Czy ktokolwiek z nas pamięta jeszcze czasy zanim w naszym mieście pojawiła się Średzka Komunikacja Publiczna? Jak wielkie ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu stanowi fakt jej istnienia.

Czytaj więcej!

Mniejsza ilość kursów ŚKP w okresie wakacyjnym!

12-07-2018 / Brak komentarzy

W związku z potrzebą optymalizacji ekonomicznej przewozów pasażerskich w okresie wakacyjnym, od poniedziałku 16.07.2018, ŚKP dostosowuje ilość kursów realizowanych na liniach miejskich do potrzeb przewozowych mieszkańców.

Czytaj więcej!

Jest kontrakt na kolejne autobusy

11-06-2018 / Brak komentarzy

W ramach znanego już mieszkańcom gminy Środa Śląska projektu uruchomienia komunikacji zbiorowej oficjalnie rozpoczęto wdrażanie II etapu.

Czytaj więcej!

List otwarty ws. komunikacji gminnej i powiatowej

29-05-2018 / Brak komentarzy

Chciałbym prosić o opublikowanie oraz uzyskanie paru odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania od Burmistrza Środy Śląskiej p. Adama Rucińskiego, Starosty Powiatu Średzkiego p. Sebastiana Burdzego oraz wszystkich Wójtów oraz jeżeli to możliwe Kandydatów na(...)

Czytaj więcej!

Specjalne dojazdy na koncerty w Środzie Śląskiej

17-05-2018 / Brak komentarzy

Przypominamy, że 18 i 19 maja br. Średzka Komunikacja Publiczna uruchomi specjalne darmowe przejazdy dla mieszkańców gminy Środa Śląska.

Czytaj więcej!

Na koncerty Dody i Orkiestr Dętych dojazd za darmo!

16-05-2018 / Brak komentarzy

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Środa Śląska. Średzka Komunikacja Publiczna umożliwia nieodpłatne dojazdy na weekendowe koncerty, które odbędą się już w najbliższy piątek i sobotę w Środzie Śląskiej.

Czytaj więcej!

Nowy rozkład jazdy Średzkiej Komunikacji Publicznej

30-03-2018 / Brak komentarzy

Jak informuje Średzka Komunikacja Publiczna, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, z dniem 3 kwietnia będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy.

Czytaj więcej!

Najpopularniejsze wiadomości (7dni):