Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

 

Letnie granie nad wodą z DK T-Rip I Jutuber

Letnie granie nad wodą z DK T-Rip I Jutuber
Data
9 sierpień 2020 16:30
Lokalizacja
Al LAGO
URL
https://www.facebook.com/events/3007874565986230/

Opis

Letnie granie nad wodą – czyli cykl koncertów plenerowych organizowanych we współpracy z Al LAGO. Do współpracy zaprosiliśmy lokalnych artystów, którzy chcieliby podzielić się swoją muzyką z innymi.

 

W tym celu zapraszamy nad Akwen Kajaki, czyli jedno z najbardziej urokliwych i klimatycznych miejsc w naszym mieście. Zapewniamy dobra zabawę przy muzyce i znakomite jedzenie.

 

Scena zlokalizowana będzie na terenie zielonym, dlatego sugerujemy zabrać ze sobą koc. Zapewniamy o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.

 

T-Rip to średzko-wrocławski projekt muzyczny łączący elementy rapu, trip hopu i szeroko pojętej elektroniki. Żywa perkusja, DJ-ski scratch i syntezatory towarzyszą melorecytacji niebanalnych tekstów. Podczas koncertu w Środzie Śląskiej zespół wykona 13 autorskich utworów, część z nich, nigdy nie zarejestrowana, zostanie zaprezentowana publiczności po raz pierwszy. Nie zabraknie melodyjnych refrenów, klasycznych hip-hopowych bitów i wielu eksperymentów z pogranicza różnych gatunków muzycznych.

https://www.facebook.com/t.rip.zespol

https://www.instagram.com/t.rip.official

 

 
 

 

 

Informacje o lokalizacji

Al LAGO

Ulica
Górna 3
Miasto
55-300 Środa Śląska
Region
dolnośląskie
Kraj
Polska
URL
http://pizza-allago.pl/

Najnowsze artykuły

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.