sobota 26.09.2020

Imieniny: Justyny Cypriana

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

 

MAGIC SHOW - Widowisko Magii i Iluzji w Środzie Śląskiej

Opis

MAGIC SHOW (POKAZ PRZENIESIONY Z MARCA)

W niedzielę 11 października zapraszamy na przeniesiony z marca pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent – Bartosza Lewandowskiego

 

Ważne / Ze względu na epidemię COVID-19 jesteśmy zobowiązani przeprowadzić dwa pokazy. W związku z powyższym na godz. 15:30 zapraszamy wszystkich, którzy zakupili bilety na dksrodaslaska.pl lub stacjonarnie – w sekretariacie Domu Kultury. Natomiast na godz. 18:30 zapraszamy osoby, które nabyły bilety online na kupbilecik.pl (informacja e-mail/sms).

 

*** Ostatnie bilety na godz. 18:30 dostępne na kupbilecik.pl

 

***To widowisko nie będzie zwykłym „iluzjonistycznym” pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy.Będzie bardzo, bardzo magicznie!

 

 

 

 
 

 

 

Informacje o lokalizacji

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

Ulica
plac Wolności 58
Miasto
55-300 Środa Śląska
Region
województwo dolnośląskie
Kraj
Polska
URL
http://www.dksrodaslaska.pl

Najnowsze artykuły

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 25.09.2020 23:00 CET Until: 26.09.2020 13:00 CETpolski: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 40 mm. Spodziewaj się utru... więcej informacji.