Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1014 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1523517980 APSYqKokKDzisiaj ok. godz. 8, na autostradzie A4, między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Po niedługim czasie ciężarówka wjechała w policyjny radiowóz.

- Zdarzenie zapoczątkowała awaria busa, która spowodowała spory korek. Volkswagen  LT nie zdołał wyhamować i uderzył najpierw bokiem w osobowe volvo, potem w bariery energochłonne. Ostatecznie zatrzymując się na aucie pomocy drogowej z lawetą. Kilka chwil później ciężarówka z pełnym impetem staranowała policyjny radiowóz, który stał w miejscu wspomnianej  awarii. Uderzyła także w zepsutego busa - czytamy na portalu 24wroclaw.pl.

Służby ratownicze wydostały policjantów, którzy byli zakleszczeni w pojeździe. Dwóch funkcjonariuszy w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Ranna w wypadku została jeszcze jedna osoba.

Jak podaje komunikat RSO autostrada na 133+500 km jest zablokowana. Wyznaczono objazdy w kier. Zgorzelca przez Kąty Wr.

(rol) fot. 24wroclaw.pl

1523517980 APSYqKokK

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box