Szukamy domu dla kotka!

sobota, 01 wrzesień 2018 17:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ten śliczny kotek szuka domu, jest naprawdę sympatyczny.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z Komendą Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej pod nr tel. 713 960 738 lub z Wydziałem Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa - tel. 71 39 60 756.

(rol) fot. sm

Artykuły powiązane

  • Szukasz przyjaciela? On czeka na Ciebie!
    Powoli zbliżają się długie jesienne wieczory. To wspaniały czas na leżenie pod kocykiem i popijanie ciepłej herbaty. Warto w tych chwilach relaksu mieć u boku oddanego przyjaciela. Jest okazja, by takiego pozyskać. 
  • Szukamy domu dla kota
    Kolejny kot czeka na nowego właściciela. Zwierzak jest szaro – białego umaszczenia, wygląda na przyjaznego, pragnącego pieszczot młodego kociaka.
  • Julek został sam. Może ktoś go przygarnie?
    Do tej pory biegał i bawił się z kolegami, ale pozostałe kotki zostały już adoptowane i teraz nie ma się z kim bawić.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

0
Nie żartujcie że taki słodziak nie znalazł jeszcze nowego domu?! Wiem że to duża odpowiedzialność ale chyba ktoś przygarnie kociaka?!
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+1
Czytałem to ogłoszenie kilka dni temu i myślałem że szybko przytulak znajdzie nowy dom a tu lipa. Mam nadzieję że coś się zmieni na dniach i kociak znajdzie nowy dom jak reszta.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować