poniedziałek 16.12.2019

Imieniny: Albiny Zdzislawy

 

18-LATEK RANIŁ MĘŻCZYZNĘ BUTELKĄ - ZOSTAŁ ARESZTOWANY

indeksŚredzcy policjanci zatrzymali młodego mieszkańca powiatu średzkiego w związku z przestępstwem, do jakiego doszło w lutym br. w Środzie Śl.

 

- Do policyjnego aresztu trafił 18-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, który uderzył mężczyznę w twarz butelką. Pokrzywdzony, z poważnymi obrażeniami trafił szpitala - informuje oficer prasowy średzkiej policji st. asp. Marta Stefanowska. - Zgromadzony przez funkcjonariuszy policji materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 18-latkowi zarzutu narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia, albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz spowodowania obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządów ciała powyżej 7 dni - dodaje.

Jak informuje policjantka, mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, za który odpowie teraz przed sądem. Przestępstwo narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast naruszenie czynności narządów ciała zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. policja

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację