niedziela 01.08.2021

Imieniny: Alfonsa Nadii

Sponsorowane (75)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Budowa domu jednorodzinnego to spore wyzwanie także pod względem finansowym. Zabezpieczenie terenu budowy ogrodzeniem jest obowiązkiem każdego inwestora. W tym celu stawia się płot tymczasowy, którego rolę pełni najczęściej ogrodzenie panelowe. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych jednak widząc zalety paneli ogrodzeniowych, decyduje się zostawić je na stałe. Czy płot panelowy do dobry sposób na grodzenie domu jednorodzinnego? Sprawdźcie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lampy parkowe, podobnie jak inne typy oświetlenia przechodzą rewolucję – wszyscy, którym zależy na oszczędności i ekologii wybierają aktualnie oświetlenie LEDowe, co ma szczególne znaczenie przy wszelkiego rodzaju oświetleniu miejskim, gdzie mamy do czynienia z wieloma źródłami światła i w przypadku jakiejkolwiek oszczędności, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie lampy, w skali roku będzie to oszczędność przekładająca się na duże kwoty.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poprzedni rok upłynął nam wszystkim pod znakiem pandemii koronawirusa, która odbiła znaczące piętno nie tylko na naszym zdrowiu, ale również na wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jakich wydarzeń nie można przegapić? Poniżej przedstawiamy kalendarz sportowy tego lata!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Likwidator  Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Likwidacji  z siedzibą w Malczycach ul. 1-Go Maja 28 ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony ofertowy z możliwością ustnej licytacji (w przypadku zaistnienia przesłanek do jej przeprowadzenia)  na zbycie prawa wieczystego użytkowania gruntu stanowiącej działkę nr 367/3  AM -1 o powierzchni  0,0362 ha, obręb Malczyce oraz prawa  własności budynku (Pawilon Handlowy)  dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1S/00020807/0  oraz udział ½ w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej  stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym  367/5 AM-1 (droga dojazdowa) o pow. 0,0333  ha, objętej księgą wieczystą WR1S/00046081/2 wchodzącej w skład nieruchomości położonej w miejscowości Malczyce ul. Mickiewicza 2.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Codzienny komfort bez golenia – czy to możliwe?! Oczywiście, że TAK!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Usiądź wygodnie w swoim salonie, zamknij oczy – co słyszysz? Delikatnie skrzące się iskierki prawdziwego ognia, który oplata drewno niczym delikatna chmura. Ciepło, które do Ciebie dociera przypomina Ci, że jesteś właśnie w swoim najważniejszym miejscu na Ziemi – swoim domu. Dlaczego ogień symbolizuje nie tylko ciepło domowego ogniska, ale również wspaniały klimat, który możesz stworzyć z kilku produktów marki Unico? Poznaj wszystkie elementy oferty i sprawdź, jakie nowości przygotował jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów kominków w Polsce.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chcesz się szybko i sprawnie przebranżowić, bo aktualnie wykonywane zajęcie nie daje Ci oczekiwanej satysfakcji pod wieloma względami? A może jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej i zastanawiasz się w jakim kierunku warto podążać w dzisiejszym dynamicznym, nieustannie rozwijającym i zmieniającym się świecie? Idealnym rozwiązaniem będzie wzięcie udziału w Bootcampie Python. Tutaj w mgnieniu oka szybko nauczysz się programować, opanujesz wszelkie niezbędne podstawy, a potem będziesz mógł dalej się rozwijać. Jest to świetna baza, bez której po prostu ani rusz. Dlaczego jednak oferta Bootcamp Python jest tak atrakcyjna i warta uwagi? Jakie są podstawowe plusy Bootcampu? Sprawdźmy!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W każdej firmie używa się coraz częściej programów internetowych działający w oparciu o strukturę klient-serwer. Tego typu oprogramowania są na bieżąco aktualizowane oraz posiadają różnorodność funkcji, która umożliwia szybkie oraz bezproblemowe prowadzenie wielu spraw, rozliczeń, rejestracji godzin pracy czy też prowadzenie delegacji w systemie elektronicznym. Zaletą tych rozwiązań jest to, że tego rodzaju aplikacje mogą być używane na różnych urządzeniach z dostępem do Internetu. W każdym przedsiębiorstwie prowadzi się rozliczenia delegacji danych pracowników, ponieważ nie da się uniknąć wyjazdów służbowych, są one nieodzownym elementem w życiu zawodowym. Dlatego też poprawne oraz szybkie rozliczanie delegacji online jest w zupełności istotną kwestią. Programy online pozwalają także na pracę zdalną. Są w pełni dostosowane do panujących standardów pracy oraz posiadają bezpieczne połączenie do interfejsu użytkownika.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pielęgnacja obuwia skórzanego to rzecz, która powinna wejść nam w nawyk, jeśli chcemy zachować nasze ulubiony buty w doskonałym stanie. Na sklepowych półkach trafimy na szeroką paletę akcesoriów, jednak mimo wielu ciekawych innowacji, nie ma to jak dobra pasta do butów skórzanych. Najchętniej wybierane pasty omówił dla nas specjalista z serwisu gentle-man.pl.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni mieszkańcy Gminy Malczyce! 13 czerwca 2021 roku staniecie Państwo przed możliwością dokonania wyboru wójta. Państwa wybór w demokratycznych wyborach, to nie tylko głos oddany na jakąkolwiek osobę, ale przede wszystkim świadoma decyzja komu powierzycie zarządzanie gminą i w jakim kierunku chcecie, żeby ta gmina zmierzała. Gminy nie stać na działania doraźne, nieefektywne i nie rozwiązujące istniejących problemów.

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…