sobota 06.06.2020

Imieniny: Norberta Laurentego

Sponsorowane (31)

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Kiedy podejmujemy decyzję o wyjeździe z kraju, wciąż mamy w głowie możliwość powrotu do Polski za jakiś czas. Przyczyny opuszczenia Polski mogą być różne, niemniej najczęściej mowa o tych finansowych. Jednocześnie po pewnym okresie pobytu za granicą możemy zacząć rozważać wzięcie pożyczki i wykorzystać otrzymane środki na zakup mieszkań w Polsce. Dziś odpowiemy na pytanie, czy w ogóle jest taka możliwość?

Oceń ten artykuł
(12 głosów)

Rok 2020 jest wyjątkowym czasem dla Schumacher Packaging Wrocław. To 20 lat temu w krępickim zakładzie ruszyła produkcja opakowań z tektury falistej, wtedy jeszcze pod nazwą Tektura Wrocław. Od tego czasu zakład był rozbudowywany trzykrotnie – w roku 2004, 2008 oraz na przełomie lat 2015 i 2016, kiedy powstał magazyn wysokiego składowania. Aktualnie trwa czwarta inwestycja, mająca na celu powiększenie powierzchni o prawie 10 000 m2.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Każde auto zasługuje na odrobinę luksusu. A tym bardziej jego kierowca. Dywaniki samochodowe to bardzo ważna część wyposażenia samochodu, nie tylko z uwagi na wygląd, ale także na komfort jazdy i bezpieczeństwo. Carstyle dywaniki samochodowe oferuje najlepszy asortyment w przystępnych cenach. Otwarcie już za moment!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Osoby projektujące własne mieszkanie czy dom, mające taką możliwość w przestrzennej sypialni, nie muszą ograniczać swoich zapędów ani iść na kompromis w kwestii rozmiarów stelaża łóżka czy samego materaca. Oczywiście równie często i chętnie właściciele przestronnych sypialni sięgają po najwęższe dostępne na rynku materace 90x200, decydując się na ich podwójne wykorzystanie zamiast zakupu jednego dużego materaca 180x200. Warto jednak pamiętać o tym, że w szczególności przy zakupie jednego podwójnego materaca – zastosowanie konkretnych rozwiązań materiałowych czy konstrukcyjnych ma szczególne znaczenie.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Pragniesz, aby Twoje dziecko już od młodych lat znało ideę segregowania śmieci i dbania o środowisko naturalne? Choć nie chodzi jeszcze do szkoły i nie ma zajęć poświęconych ekologii, Ty jesteś w stanie przekonać je do tego. Nieważne, czy jest to chłopiec, czy dziewczynka, prostymi sposobami, możesz nauczyć swoje dziecko podstawowych zasad troski o ekosystem.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Pary śpiące razem często narzekają, że ruchy partnera przeszkadzają w nocy spać, materac hałasuje i faluje, kiedy tylko jedna osoba wstaje do łazienki, czy zmienia pozycję.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Początkujący przedsiębiorcy często muszą liczyć się z kosztami. Każda złotówka staję się tą, na wagę złota. Z podobnym problemem mierzą się freelancerzy czy copywriterzy. Często też, nie chcemy rejestrować firmy we własnym domu, a wynajem profesjonalnej przestrzeni biurowej, przekracza nasze możliwości finansowe. Z pomocą przychodzi nam usługa wirtualnego biura, a jedyne czego potrzebujemy by z niej skorzystać, to komputer z dostępem do Internetu.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Google News to kolejny kanał, dzięki któremu możesz być na bieżąco z wiadomościami z Twojej okolicy. Nieważne gdzie mieszkasz, w Miękini, Malczycach, Udaninie, Zabłociu czy Szczepanowie, ważne, że nie jest Ci obojętne co dzieje się wokół Ciebie, w miejscu gdzie mieszkasz Ty, Twoja rodzina, najbliżsi. 

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Ma prawo mieć inne zdanie, ale szkoda że zapomina o obowiązku szacunku do drugiego czlowieka
Aaaa pewnie jeżdzisz Tico... Rozumia, szacun.
A Hymnu już się nauczyłeś czy ,dalej bredzisz coś o wolsce dla wolaków .A tak na marginesie sam to w...
Wiesz.... sposób w jaki odzywasz się do osób trzecich jest bardzo nieprzyjemny. Takich krzykaczy I r...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…