niedziela 27.09.2020

Imieniny: Damiana Amadeusza

Sponsorowane (38)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie ma wątpliwości, że świeży chleb smakuje najlepiej! Aby cieszyć się dłuższą świeżością, a jednocześnie zapobiec pleśnieniu, pieczywo należy odpowiednio przechowywać. Co lepsze na pieczywo? Chlebak czy woreczek foliowy? A może jeszcze inny sposób? Przekonajcie się sami!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Tak naprawdę owi mechanicy działali w Środzie Śląskiej od dłuższego czasu. Obsługiwali floty największych firm leasingowych w Polsce. I dotyczyło to zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Budując dom, nie można zapominać o kilku ważnych elementach. Jednym z nich jest prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz budynku. Niestety wiele osób często o tym zapomina, a po przeprowadzce dom zmienia się w istną szklarnię. Brak prawidłowej wentylacji oraz szczelne okna powodują nieprawidłowe funkcjonowanie budynku oraz jego mieszkańców. Co zrobić, aby w swoim domu nie czuć się jak dojrzewający ogórek? Z pomocą przychodzi rekuperator, który pomoże odzyskać energię z zanieczyszczonego powietrza.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Odwiedzasz Wrocław i chcesz bez problemu się po nim poruszać? A może jesteś mieszkańcem tego miasta i marzy Ci się wyjazd? W obu przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie wynajem samochodu. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy, ile kosztuje taka usługa!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

W dzisiejszym przeglądzie zebraliśmy sześć modeli etui do budżetowego modelu Samsunga Galaxy M31. Wśród dostępnych pokrowców znalazły się zarówno lekkie i elastyczne obudowy, jak i pancerne pokrowce przeznaczone do warunków specjalnych. Oto najciekawsze modele obudów z dostępnej kolekcji etui do Galaxy M31, sprawdź i wybierz case najbardziej dopasowany do Twojego gustu i potrzeb.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dzisiejszych czasach chyba już nie ma produktu, którego nie można kupić przez internet. Zakupy online mają wiele zalet, jednak w przypadku niektórych produktów lepszym wyborem będzie sklep stacjonarny. Niełatwą sprawą jest chociażby kupowanie wyposażenia do mieszkania. Meble to zakup na wiele lat, więc muszą być odpowiednie. Jak więc lepiej kupować meble – online czy w sklepie stacjonarnym?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy czas najczęściej rano - podczas szybkiego śniadania z rodziną i popołudniu - gdy przygotowujemy kolację i rozmawiamy z bliskimi o minionym dniu. Kuchnia jest to więc nie tylko pomieszczenie do przygotowywania posiłków, ale także spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jak zaaranżować tego typu wnętrze? Oczywiście w zgodzie z naturą!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Dowiedz się, jak najbezpieczniej zorganizować teraz wesele.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W dzisiejszych czasach większość spraw chcemy załatwiać na odległość. Zamiast stać na poczcie, wolimy opłacić gaz i prąd przez Internet. Przelew bankowy robimy na stronie www banku, a nie wypełniając blankiet przelewu i składając go w przysłowiowym okienku. Co więcej – epidemia koronawirusa uświadomiła nam, że niektóre sprawy po prostu musimy załatwić zdalnie.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Kiedy podejmujemy decyzję o wyjeździe z kraju, wciąż mamy w głowie możliwość powrotu do Polski za jakiś czas. Przyczyny opuszczenia Polski mogą być różne, niemniej najczęściej mowa o tych finansowych. Jednocześnie po pewnym okresie pobytu za granicą możemy zacząć rozważać wzięcie pożyczki i wykorzystać otrzymane środki na zakup mieszkań w Polsce. Dziś odpowiemy na pytanie, czy w ogóle jest taka możliwość?

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.