wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Sponsorowane (84)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy okres w roku. Nic więc dziwnego w tym, że chcemy, aby nasze lokum było odpowiednio udekorowane. Mnóstwo osób decyduje się więc na zakup żywej choinki. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż nie wszystkie drzewka są tak samo wytrzymałe. Jeżeli zależy nam na tym, aby choinka prezentowała się dobrze przez długi okres czasu, zdecydujmy się na jodły kaukaskie. Choinki kaukaskie są bowiem wyjątkowo odporne.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło nam poinformować, że ponowna kontrola PSZOK-u w Krynicznie, przeprowadzona 6 września br. wykazała, że wyciągamy wnioski i dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać odpowiednie standardy świadczenia naszych usług. Wszelkie działania, które podjęliśmy z myślą o zadowoleniu mieszkańców Środy Śląskiej, przyniosły skutek - Kontrola Wydziału Spraw Komunalnych, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej nie wykazała nieprawidłowości dotyczących prowadzenia PSZOK-u.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dzisiejszych czasach rośnie świadomość społeczeństwa na temat ochrony środowiska naturalnego. Podejmujemy szereg różnego rodzaju działań, by zadbać o otoczenie. Jednym z często stosowanych rozwiązań są ogniwa fotowoltaiczne. Sprawdź, kiedy i dlaczego warto w nie zainwestować.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Moda przemija i z biegiem lat się zmienia. Z roku na rok mamy coraz to nowsze trendy, tak zwane gorące nowości. Czy jednak zmiana mody dociera wszędzie? Pierścionki zaręczynowe to temat rzeka. Codziennie na świecie zaręcza się miliony zakochanych. Jakie są modne oraz stworzone w taki sposób, aby przemijanie nie sprawiło, żeby nagle stały się niemodne.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zmieniające się warunki na rynku, uzależnione od wielu czynników zewnętrznych, mogą być doskonałym impulsem do zmian, które oferuje zaawansowana technologia. Automatyzacja procesów to daleki krok w stronę zrównoważonego rozwoju i budowania kompetencji eksperta w swojej branży. Zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań z zakresu Przemysłu 4.0 pozwala zwiększyć możliwości produkcyjne i zminimalizować straty. Jakie rozwiązania są najbardziej przydatne?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przygotowanie posiłku dla wieloosobowej rodziny zazwyczaj zajmuje dużo czasu, chyba że… masz wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Z nim gotowanie jest szybkie i łatwe. Zobacz, co może zrobić dla ciebie nowoczesny sprzęt do kuchni.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stowarzyszenie 15-tka Fair Play zachęca dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat z Gminy Środa Śląska do udziału w WARSZTATACH KREATYWNYCH.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wspólnota "NOWE ŻYCIE" zaprasza na spotkanie z człowiekiem, który doświadczył niezwykłej przemiany swego życia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Co sprawia, że do tej pory budowane ściany stają się Twoim domem? Okna i drzwi to te elementy, które pozwalają CI być w pełni bezpiecznym we własnych czterech kątach – chronią przed wiatrem, wodą i zapewniają Ci mnóstwo prywatności. Kiedy masz już drzwi i okna w swoim domu, spanie na materacu staje się wspaniałą przygodą. Zamknięta przestrzeń domu sprawia, że wreszcie czujesz się jak u siebie. Bo jesteś u siebie – wykorzystaj to i wybierz produkty najwyższej jakości.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czas wakacji sprzyja poznawaniu nowych rzeczy. Niestety niekiedy łączy się to z przykrymi doniesieniami medialnymi, o kolejnych ofiarach zatrucia dopalaczami. Stanowią one poważny problem, który dotyka starszych oraz młodszych.

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…