Przejdź do głównej treści

50 LAT RAZEM! JUBILEUSZ PAŃSTWA CZERWIEC

czerwiec 0Złote Gody, to ważne wydarzenie dla Jubilatów, ich rodzin i przyjaciół. To świadectwo wspólnego, harmonijnego małżeństwa, które przetrwało wszystkie życiowe zawieruchy, kształtując wzajemne zrozumienie i szacunek.

 

Taki właśnie wyjątkowy jubileusz maił miejsce 2 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej, gdzie 50-lecia małżeństwa obchodzili Państwo Krystyna i Jan Czerwiec ze Środy Śląskiej.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP, jubilatów udekorował burmistrz Środy Śl. Adam Ruciński. W uroczystości uczestniczył także wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Jerzy Kryciński.

Było wiele ciepłych słów, kwiaty, prezenty i życzenia, kolejnych wielu wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu. My także życzymy Jubilatom wszystkiego, co najlepsze!

(red) fot. Foto Sztuka - Ryszard Żłobiński

czerwiec 1

czerwiec 2

czerwiec 3


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.