×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

CO ROBIŁ DR GRZEGORZ BOROWSKI W POLSKIM RADIU WROCŁAW?

002 IMG 7345Wczoraj o godzinie 22 na antenie Polskiego Radia Wrocław o urokach Środy Śląskiej i historii skarbu średzkiego opowiadał dr Grzegorz Borowski, dyrektor Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej.

 

Kolejnym gościem cyklicznej audycji „Dźwięki historii” Alicji Mikłaszewicz był dyrektor średzkiego muzeum dr Grzegorz Borowski wraz z prof. Maciejem Trzcińskim z Uniwersytetu Wrocławskiego.

- Audycja dotyczyła Środy Śląskiej, skarbów średzkich i aktualnej problematyki związanej z ochroną zabytków. Po raz pierwszy miałem możliwość wypowiadania się w radiowym studio w niemal godzinnej audycji na wspomniane tematy. Cieszę się, że mogłem poruszyć wątki naszego miasta i regionu – opowiada o wizycie w radiowym studiu dr Borowski. - Dziś rano otrzymałem już kilka informacji zwrotnych od osób, którym program bardzo przypadł do gustu – dodaje.

Jak podkreśla dr Grzegorz Borowski prowadząca audycję Alicja Mikłaszewicz zaproponowała kolejne spotkania, więc jest szansa na kontynuację współpracy średzkiego muzeum z polskim radiem.

- Pani redaktor chciałbym przekazać specjalne podziękowania za stworzenie wspaniałej atmosfery w trakcie nagrania – dodaje dyrektor muzeum.

(isz), Fot. isz

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację