Przejdź do głównej treści

CZYTELNICZKA: JAK DŁUGO BĘDZIEMY JEŹDZILI PO DZIURACH?

remont drogi 0Witam serdecznie! Piszę do Państwa, bo nurtuje mnie pytanie – jak długo jeszcze będziemy jeździli po dziurach w Rakoszycach? Firma, która wykonywać miała prace budowlane przy drodze Rakoszyce – Cesarzowice już od dawna nie była tam widziana.

 

Na sesji Rady Miejskiej podobno podjęto uchwałę o przeznaczeniu 150 tys. dotacji na dodatkowe roboty, a żadnych tam nie widać. 

Pozdrawiam serdecznie,
czytelniczka

Od redakcji. Zapytamy w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej (podmiot prowdzący inwestycję), kiedy prace zostaną wznowione. Odpowiedź opublikujemy niezwłocznie.{jcomments on}

remont drogi 3


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.