CZYTELNIK: "CZYJ TO SAMOCHÓD? CZY KTOŚ SIĘ TYM INTERESUJE?"
Kilka dni temu otrzymaliśmy informację od czytelnika, że od około 3 miesięcy przy stacji Orlen w Środzie Śląskie stoi porzucony samochód.
- Z tego co wiem policja była kilka razy powiadamiana, a auto nadal stoi - mówi mężczyzna. - Najpierw było w dobrym stanie, teraz jest dewastowane, nie ma już tablic, urwane jest lusterko, w kołach nie ma powietrza. Czy możecie sprawdzić czy ktoś się tym interesuje? - pyta.
Średzka policja potwierdza, że posiada na ten temat informacje.
- Policja posiada informację o samochodzie pozostawionym na terenie stacji paliw w Środzie Śl. W związku z tym wystosowane zostały pisma do jednostek ościennych policji, celem powiadomienia właściciela oraz osoby, na którą figuruje umowa ubezpieczenia o konieczności usunięcia przedmiotowego pojazdu. Obowiązek taki spoczywa na właścicielu pojazdu - odpowiada st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.
(red) fot. wk


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Zapraszamy na Kostomłocki Jarmark Mikołajkowy!
Przedszkolny quiz wiedzy „Podróż po Polsce”
Patriotyczne nuty seniorów i dzieci – uroczysty koncert w średzkim Domu Kultury
Jarmark Mikołajkowy w Środzie Śląskiej już 6 grudnia!
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
