Dzień wiosny w Zespole Szkół w Szczepanowie - BYŁO SZAŁOWO I KOLOROWO!!!
21 marca już od samego rana panował gwar, każdy dopinał swój strój na ostatni guzik. W tym dniu uczniowie z klas 4-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum przebrali się za elementy wiosennej łąki- były kwiaty, pszczoły, żaby, ptaki, krzewy, nawet koń i krowa pasły się na trawie pod błękitnym niebem przy pierwszych wiosennych promieniach słońca.
Życie uczniowskie w tym dniu zatętniło. Samorząd szkolny pod opieką p. E. Godawy i p. E. Noworolnik zaplanował uroczystość i konkurencje.

Każda klasa miała przygotować do konkursu: reprezentacyjną Marzannę, wiosenny transparent, Panią Wiosnę w wiosennym szałowym kapeluszu, a sami uczniowie mieli przebrać się tak, aby stworzyć malowniczy wiosenny obraz łąki.

Do jury zaproszono specjalnych gości - gwiazdę z Los Angeles (psycholog, p. M. Świątek-Prycik), finansistkę z Meksyku (p. E. Rzeszowską), kobietę szerokich oceanów ( wicedyrektor, p. R. Kutekiewicz), Anię z Zielonego Wzgórza (pedagog, p. K. Peroń), kowboja z Dzikiego Zachodu (p. K. Łyskawę), a nad przebiegiem prac jury czuwał nasz pan dyrektor Z. Zięba. Dziękujemy jury za wspaniałą zabawę.



Uroczyste obchody Pierwszego Dnia Wiosny poprowadziły uczennice z klasy 3 gimnazjum - Hanna Langier i Paulina Kubińska.

Nasze jury nie dość, że było bardzo zabawne i kolorowe, to jeszcze okazało się łaskawe i wszystkim uczniom za solidne przygotowania do konkursów przydzieliło po 25 punktów z zachowania.

To był niezapomniany szkolny dzień, a zakończył go wiosenny kolorowy przemarsz w naszej miejscowości.

Po takim przywitaniu wiosna nie ma wyjścia i musi przyjść!
E.G
Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Nowa droga w Słupie coraz bliżej
Praca dla Operatorów maszyn produkcyjnych i wózków widłowych
Umowa podpisana – w Ujeździe Górnym powstanie Aktywny Plac Zabaw
Ogólnopolska akcja poszukiwawcza Policji – efekty działań na terenie powiatu średzkiego
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
