Przejdź do głównej treści

"DZIĘKUJEMY NASZYM MŁODYM RECYTATOROM"

konkurs rec 0W Domu Kultury w Środzie Śląskiej miało miejsce ważne wydarzenie dla wszystkich przedszkolaków, ich rodziców, jak również dla nauczycieli i organizatorów.

 

27 kwietnia o godzinie 10.00 odbyła się jubileuszowa, X edycja konkursu recytatorskiego „Moje ulubione wiersze”. Umiejętności recytatorskie zaprezentowały dzieci z większości przedszkoli naszego powiatu oraz ze żłobka przy ul. Wierzbowej w Środzie Śl.

- Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, nauka wystąpień publicznych oraz upowszechnianie kultury słowa wśród dzieci. Każdy z uczestników był pięknie przygotowany. Dzieci przedstawiły wiersze różnych autorów, ale każdy był równie wyjątkowy i niepowtarzalny - mówią organizatorki.

Wszyscy uczestnicy otrzymali jednakowe nagrody ufundowane przez sponsorów. W każdej torbie z prezentem znalazła się książka, przybory rysunkowe, dyplom, balon oraz słodycze. Należy także wspomnieć, że dzieci znajdujące się na widowni dostały również podarunek w postaci książki i lizaka. Panie nauczycielki w nagrodę za cierpliwość i trud włożony w przygotowanie uczestników otrzymały kwiaty.

Organizatorkami były nauczycielki z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej, Anna Szynal, Urszula Podulka i Anna Orzech, która jest pomysłodawczynią, a także prowadzącą galę. Wszystkie panie włożyły dużo pracy w przygotowanie uroczystości, a Anna Orzech zaprezentowała widowni wiersz, którego nauczyła się będąc jeszcze przedszkolakiem.

- Jeszcze raz dziękujemy naszym młodym recytatorom za udział i piękne zaprezentowanie utworów literackich, a ich nauczycielkom i rodzicom za przygotowanie i wiele cierpliwości - dziękują organizatorki i zapraszają za rok.

(up) fot. up

konkurs rec 1

konkurs rec 2

konkurs rec 3

konkurs rec 4

konkurs rec 5

konkurs rec 6

konkurs rec 7

konkurs rec 8

konkurs rec 9

konkurs rec 10


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.