LAURKA DLA POLSKI - KONKURS Z CENNYMI NAGRODAMI

laurka Przy okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, w Środzie Śląskiej odbędzie się konkurs plastyczny "Laurka dl Polski". Zapraszamy dzieci i młodzież 3 maja do rynku dolnego.

 

- Aby wziąć udział należy zgłosić się w godz. 9.00-10.30, zająć wolne miejsce przy stole i z przygotowanych materiałów, w ciągu 30 minut, wykonać "Laurkę dla polski" z okazji 100 lat niepodległości - informują organizatorzy.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych 5-7 lat, 8-10 lat oraz 11-14 lat, za staranność wykonania, pomysł i umiejętność wykorzystania dostępnych materiałów.

Każdy uczestnik otrzyma upominek, a na zwycięzców czekają cenne nagrody!

Zachęcamy także do udziału w oficjalnych uroczystościach, a także imprezie rowerowej.

Oficjalne obchody rozpoczną się o godzinie 10:30 mszą św. w kościele pw. św. Andrzeja Apostola w Środzie Śląskiej mszą w intencji Ojczyzny. Godzinę później zaplanowano uroczystości na rynku dolnym, gdzie odbędzie się złożenie wieńca pod pomnikiem Pamięci Żołnierzy Polskich, okolicznościowe przemówienia, wręczenia medalu Pro Patria, ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży "Laurka dla Polski", występ Zespołu Muzyki Polskiej Mokosza oraz słodki poczęstunek.

Po części oficjalnej odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy. O godzinie 14:00 uczestnicy wyruszą z rynku dolnego do Cesrzowic, gdzie w tamtejszym parku będzie na nich czekała biesiada grillowa, zabawy integracyjne i dmuchańce. Powrót do miasta zaplanowano na godzinę 17:00. Łączna długość trasy - ok. 25 km.

Zapraszamy! Zgłoszenia do udziału w imprezie rowerowej przyjmowane są pod nr tel. 71 396 89 17 lub na mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(red) fot. mpr, wk

Laurka dla Polski plakat2

3maja plakat

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację