×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

MAŁY KUBUŚ POTRZEBUJE POMOCY. PRZYŁĄCZYSZ SIĘ?

jakub 0Półtora roku temu u małego Kubusia zdiagnozowano udar niedokrwienny. Od tego czasu maluszek wymaga intensywnej rehabilitacji. Szansą dla Kubusia jest zabieg fibrotomii.

 

Mały mieszkaniec Środy Śląskiej choć ma dopiero trzy latka wiele już przeszedł. Szansą na rozwój Kubusia jest intensywna rehabilitacja i zabieg fibrotomii, czyli podcięcia mięśni w nóżce.

- Mam 3 latka. Półtora roku temu zdiagnozowano u mnie udar niedokrwienny. Walczę z niedowładem lewostronnym ciała. W tej chwili skupiam się na wyrehabilitowaniu mojej nóżki, z którą jest gorzej niż z resztą ciałka – czytamy na portalu zrzutka.pl., gdzie trwa zbiórka środków na leczenie Kubusia.

Akcja potrwa jeszcze przez 22 dni. Na potrzebne 11 tysięcy, udało się uzbierać dopiero 1485zł. Środki pozwolą rodzicom na rehabilitację Kubusia i przeprowadzenie zabiegu fibrotomii.

- Czeka mnie zabieg podcięcia mięśni w lewej nóżce. Boję się bardzo... ale wiem, że to mnie usprawni i moja lewa nóżka w przyszłości nie bedzię rosła wolniej – czytamy.

W imieniu samego Kubusia, jak i jego rodziców zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji. Wspólnie możemy więcej.

Informacje na temat zbiórki znajdziesz TUTAJ

(isz), Fot. facebook

Nowy obraz mapy bitowej.bmp

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację