MĘŻCZYZNA Z RANĄ GŁOWY LEŻAŁ NA CHODNIKU
Wczoraj na skrzyżowaniu ulic Białoskórniczej i Karnasa z obrażeniami głowy leżał mężczyzna. Na pomoc poszkodowanemu ruszyła straż pożarna.
Wczoraj, 10 sierpnia, około godziny 14:34 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w centrum miasta na chodniku leży mężczyzna. Po przyjeździe zastępu JRG Środa Śląska na skrzyżowaniu ulicy Białoskórniczej z ulicą Karnasa strażacy zastali leżącego na chodniku mężczyznę z widoczną raną głowy.
- Mężczyzna był przytomny, jednak nie reagował na próby kontaktu – informują o zdarzeniu strażacy. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca działania i prowadzeniu czynności pomocniczych dla Zespołu Ratownictwa Medycznego - dodają.
Jak mówią świadkowie zdarzenia, mężczyzna po opatrzeniu został przetransportowany do szpitala.
(red), Fot. W. Kalita
Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Zapraszamy na Kostomłocki Jarmark Mikołajkowy!
Przedszkolny quiz wiedzy „Podróż po Polsce”
Patriotyczne nuty seniorów i dzieci – uroczysty koncert w średzkim Domu Kultury
Jarmark Mikołajkowy w Środzie Śląskiej już 6 grudnia!
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
