Przejdź do głównej treści

BMW WYPADŁO Z DROGI. JEDNA OSOBA RANNA (FOTO)

udanin autoWe wtorek na skrzyżowaniu między węzłem A4 Udanin a miejscowością Udanin jadące drogą BMW wypadło z drogi. Straty w wyniku zdarzenia oszacowano wstępnie na 5 tysięcy złotych.

 

Do zdarzenia doszło 9 stycznia kilkanaście minut po godzinie 22. Na drodze nr 2078D na wysokości skrzyżowania Łagiewniki Średzkie jadący drogą samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi. Kierująca opuściła samochód o własnych siłach.

- Na miejsce zadyspowano trzy zastępy straży pożarnej ze Środy Śląskiej, Ujazdu Górnego i Udanina – informuje Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także na odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe – dodaje strażak.

Na miejscu działania prowadził Zespół Ratownictwa Medycznego. Straty wstępnie oszacowano na 5 tysięcy złotych.

(red), Fot. OSP Udanin

udanin

udanin1

udanin2


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.