×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

NA DRODZE 346 DOSZŁO DO DWÓCH KOLIZJI

osp jatoslawJak informowaliśmy wczoraj, na drodze 346 samochód osobowy wpadł do rowu. To nie jedyne jednak zdarzenie drogowe, do którego doszło tego dnia na drodze krajowej.

Pierwsze miało miejsce o godzinie 7 na 9,5 km drogi krajowej 345.

- Nieznany kierujący nieznanym pojazdem, jadąc w kierunku Rakoszyc od Środy Śl. zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zaczepił lewym lusterkiem o lusterko jadącego z naprzeciwka pojazdu marki Ford, kierowanym przez 31-letnią kobietę – wyjaśnia zdarzenie st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Mężczyzna, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Auto wpadło do rowu

Jak informowaliśmy wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 12, również na 1,2km drogi 346 na odcinku Środa Śląska-Rakoszyce samochód osobowy wypadł z drogi.

- 43-letni kierujący pojazdem marki Toyota jadąc od strony miejscowości Jugowiec w kierunku Środy Śląskiej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku wypadł z drogi, a następnie dachował – informuje oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Jak dodaje policjantka, na miejsce wezwano pogotowie, jednak stan mężczyzny nie wymagał pomocy medycznej.

- Kierujący został ukarany mandatem karnym kredytowanym za niedostosowanie prędkości do warunków ruchu – wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację