sobota 04.04.2020

Imieniny: Benedykta Izydora

 
 

NABÓR NA BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MALCZYCACH

ogloszenie malczyce1w ramach projektu " Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej"

 

Mieszkańcy m.in. Malczyc i okolic, mają okazję podnieść swoje kompetencje w zakresie znajomości języka niemieckiego.

Umiejętność biegłego władania językiem obcym i znajomość obsługi komputerów jest dziś na wagę złota. Choć nauka wymaga czasu i wysiłku to jednak warto nieco się potrudzić, bo korzyści, które wynikają ze znajomości języków obcych i sprawnego poruszania się w środowisku ICT jest bardzo wiele.

Sprawne formułowanie myśli i artykułowanie ich w obcym języku daje ogromną szansę na poznanie wielu ciekawych ludzi, nawiązanie przyjaźni czy kontaktów biznesowych. Nauka poprawia zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć, zwiększa poziom naszego obycia, pozwala spojrzeć na świat z punktu widzenia innej kultury, dodaje pewności siebie, tak bardzo potrzebnej w codziennym życiu. Osoby znające min. jeden język obcy maja większe możliwości przy szukaniu zatrudnienia oraz mocniejszą pozycję na rynku pracy.

Równie istotna jest znajomość obsługi komputera, umiejętność przydatna zarówno w codziennej pracy, jak i w czasie wolnym. Posiadając podstawowe umiejętność obsługi komputera i Internetu możemy poszukiwać praktycznych informacji, czytać najnowsze wiadomości, poznawać nowych ludzi na portalach społecznościowych czy dokonywać zakupów i innych transakcji online. Dużym atutem jest znajomość edytorów tekstu czy arkuszy kalkulacyjnych...

Od kwietnia 2018 r. w ramach projektu "Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej" na terenie tzw. Obszar Interwencji Równiny Wrocławskiej tj. wybranych miejscowości powiatów:

oławski - gminy: Domianów, Oława (gmina wiejska), Oława,

strzeliński - gminy: Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów,

średzki - gminy: Kostomłoty, Malczyce, Środa Śląska, Udanin.

Trwa nabór na bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz szkolenia komputerowe na różnych poziomach zaawansowania.

Szkolenia skierowane są do osób dorosłych:

18-49 lat z wykształceniem maksymalnie średnim - jest to szansa na bezpłatne uzupełnienie kwalifikacji,

w wieku 50+ bez względu na poziom wykształcenia - jest to szansa na wyrównanie szans na rynku pracy.

Nie ma górnej granicy wieku dla osób chętnych.

Organizowanych będzie kilkanaście grup językowych oraz komputerowych, na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą popołudniami lub w godzinach rannych (w zależności od zapotrzebowania).

Na potrzeby kursu uczniowie otrzymają bezpłatnie podręczniki adekwatnie do ustalonego poziomu. Każda grupa językowa realizować będzie program w wymiarze 240 godzin dydaktycznych (dwa poziomy zaawansowania). Szkolenia komputerowe zakładać będą 100, 120 lub 150h w zależności od zaawansowania grupy.

Osoby kończące szkolenie przystąpią również do bezpłatnego międzynarodowego egzaminu i uzyskają certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.

Szkoła Języków Obcych ELS zaprasza do zapoznania siĘ ze szczegółami na stronie els.zgora.pl/dolnyslask. Informacje uzyskają Państwo również pod nr telefonu 506 877 304 (Oława. Strzelin, Wiązów) oraz 509 116 665 (Środa Śląska, Udanin, Malczyce).

ogloszenie malczyce

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---{jcomments off}

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

Kit masz w majtkach debi....
Jaka zaraza ludzie opamietajcie sie wy wierzycie w cuda przecież ludzie nie wiedza skad jest tyle osob co maja...
Chcesz zdechnąć, nie to siedź cicho i słuchaj co karzą bo to też jest dla twojego dobra

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…