poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

NABÓR NA BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MALCZYCACH

ogloszenie malczyce1w ramach projektu " Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej"

 

Mieszkańcy m.in. Malczyc i okolic, mają okazję podnieść swoje kompetencje w zakresie znajomości języka niemieckiego.

Umiejętność biegłego władania językiem obcym i znajomość obsługi komputerów jest dziś na wagę złota. Choć nauka wymaga czasu i wysiłku to jednak warto nieco się potrudzić, bo korzyści, które wynikają ze znajomości języków obcych i sprawnego poruszania się w środowisku ICT jest bardzo wiele.

Sprawne formułowanie myśli i artykułowanie ich w obcym języku daje ogromną szansę na poznanie wielu ciekawych ludzi, nawiązanie przyjaźni czy kontaktów biznesowych. Nauka poprawia zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć, zwiększa poziom naszego obycia, pozwala spojrzeć na świat z punktu widzenia innej kultury, dodaje pewności siebie, tak bardzo potrzebnej w codziennym życiu. Osoby znające min. jeden język obcy maja większe możliwości przy szukaniu zatrudnienia oraz mocniejszą pozycję na rynku pracy.

Równie istotna jest znajomość obsługi komputera, umiejętność przydatna zarówno w codziennej pracy, jak i w czasie wolnym. Posiadając podstawowe umiejętność obsługi komputera i Internetu możemy poszukiwać praktycznych informacji, czytać najnowsze wiadomości, poznawać nowych ludzi na portalach społecznościowych czy dokonywać zakupów i innych transakcji online. Dużym atutem jest znajomość edytorów tekstu czy arkuszy kalkulacyjnych...

Od kwietnia 2018 r. w ramach projektu "Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej" na terenie tzw. Obszar Interwencji Równiny Wrocławskiej tj. wybranych miejscowości powiatów:

oławski - gminy: Domianów, Oława (gmina wiejska), Oława,

strzeliński - gminy: Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów,

średzki - gminy: Kostomłoty, Malczyce, Środa Śląska, Udanin.

Trwa nabór na bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz szkolenia komputerowe na różnych poziomach zaawansowania.

Szkolenia skierowane są do osób dorosłych:

18-49 lat z wykształceniem maksymalnie średnim - jest to szansa na bezpłatne uzupełnienie kwalifikacji,

w wieku 50+ bez względu na poziom wykształcenia - jest to szansa na wyrównanie szans na rynku pracy.

Nie ma górnej granicy wieku dla osób chętnych.

Organizowanych będzie kilkanaście grup językowych oraz komputerowych, na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą popołudniami lub w godzinach rannych (w zależności od zapotrzebowania).

Na potrzeby kursu uczniowie otrzymają bezpłatnie podręczniki adekwatnie do ustalonego poziomu. Każda grupa językowa realizować będzie program w wymiarze 240 godzin dydaktycznych (dwa poziomy zaawansowania). Szkolenia komputerowe zakładać będą 100, 120 lub 150h w zależności od zaawansowania grupy.

Osoby kończące szkolenie przystąpią również do bezpłatnego międzynarodowego egzaminu i uzyskają certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.

Szkoła Języków Obcych ELS zaprasza do zapoznania siĘ ze szczegółami na stronie els.zgora.pl/dolnyslask. Informacje uzyskają Państwo również pod nr telefonu 506 877 304 (Oława. Strzelin, Wiązów) oraz 509 116 665 (Środa Śląska, Udanin, Malczyce).

ogloszenie malczyce

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---{jcomments off} • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 4 godziny temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 4 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 6 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 6 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 6 godzin temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM