Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Nowy Sprzęt Dla Powiatowej Służby Drogowej

sluzba drogowa 0O kolejny sprzęt wzbogaciła się średzka służba drogowa. Tym razem to samochód dostawczy Citroen Jumper.

 

– Doposażenie służby drogowej, podobnie jak inwestycje drogowe, traktujemy priorytetowo. Wcześniej kupiliśmy samochód średni DAF z pługiem i piaskarko-posypywarką, remonter drogowy, traktorek do odśnieżania czy ramię do koszenia poboczy i rowów. Teraz przyszła pora na samochód dostawczy, który znacznie usprawni pracę naszych drogowców, co z kolei ucieszy użytkowników dróg – mówi wicestarosta powiatu Grzegorz Pierzchalski.

Nowy nabytek kosztował Powiat 102 tys. złotych. Samochód ma podwójną kabinę na sześć osób, silnik typu diesel oraz skrzynię o ładowności minimalnej 1000 kg. Dostawca dostarczył go wcześniej niż wynikało to z umowy, co bardzo ucieszyło drogowców.

Dzisiaj władze powiatu oficjalnie przekazały kluczyki i dokumenty kierowcy.

(ers.) fot. ers

Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.