Przejdź do głównej treści

O PUCHAR PATRONA

Po raz szósty Powiatowy Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Środzie Śl. zorganizował turniej piłki nożnej o puchar swojego patrona. Zawody odbyły się 3 października na średzkim orliku.

Turniej otworzył starosta Sebastian Burdzy pełniący nad nim honorowy patronat. Razem z wicestarostą życzyli zawodnikom wielu sportowych emocji i wspaniałych pojedynków. Startujące w turnieju cztery drużyny zmierzyły się w systemie „każdy z każdym”. Ciekawych akcji nie brakowało. Najbardziej jednak skuteczna w zdobywaniu bramek i punktów była drużyna PZSP nr 1. Na drugim miejscu uplasowała sie drużyna PZSP nr 1 – LP. Ostatnie miejsca zajęli, jak się okazał bardzo życzliwi i gościnni, uczniowie z PZSP nr 2.

Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Kulas, a bramkarzem Radosław Siekierzyński. Za najlepszego zawodnika sędziowie uznali Pawła Koziarskiego. Wszyscy to zawodnicy zwycięskiej drużyny.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu średzkiego starostwa, sponsorów oraz zaangażowaniu nauczycieli.

(ers)

 SPONSORZY TURNIEJU:

Sylwia i Dariusz Hamkało – sklep Merkury

Andrzej Dyszewski – Centrum Targowa AGD

Jacek Czarnecki

Mirosław Hawryłów

Grzegorz Ptaszyński

Michał Honc


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.