Przejdź do głównej treści

OD JUTRA ODKOMARZANIE W SZEŚCIU WSIACH I W MIEŚCIE

Informujemy mieszkańców sołectw: Kobylniki, Rzeczyca, Słup, Zakrzów, Szczepanów i Lipnica, że w dniach 30 lipca - 14 sierpnia 2013 r. w godzinach  18.00 – 22.00, zostanie przeprowadzony zabieg odkomarzania metodą naziemną. W Środzie Śląskiej akcją zostaną objęte tereny: przy akwenie "Kajaki" i park miejski.

 

Prosimy właścicieli posesji, zarządców nieruchomości, gospodarstw położonych w strefie wykonywania zabiegu dezynsekcji o pozamykanie okien i drzwi z uwagi na głośną pracę agregatu do zamgławiania.

Zabieg odkomarzania wykonywany będzie zamgławiaczem termicznym o szerokości pasa oprysku 500 m.

Preparat użyty do oprysku jest nieszkodliwy dla ludzi jednak przed spożyciem warzyw i owoców z terenów poddanych zabiegowi zaleca się dokładne ich umycie.
Termin odkomarzania może ulec zmianie w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (opady, silny wiatr)

Inspektor Leszek Liberek

Gminne Centrum Reagowania

w Środzie Śląskiej


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.