Przejdź do głównej treści

ORKIESTROWE GARNIE W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ I W MIĘKINI

Co roku mieszkańcy powiatu średzkiego wspierają wielką, ogólnopolską akcję zbiórki pieniędzy organizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Towarzyszą jej koncerty, kwesty i licytacje. Dużo  będzie się dziś działo z tej okazji między innymi w Środzie Śląskiej (od 16.00) i w Miękini (od 16.15).

Podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej „Zagrają z pompą!”:

- Formacja Dobrego Rocka „ELJOT” z Wałbrzycha,

- „ZAKAZ WJAZDU” z brzmieniem tanecznego funku, bluesowych ballad i mocnego rocka doprawionych polskimi tekstami i energią sceniczną ze Świdnicy,

- „QUINTESS JAZZ” …jak sama nazwa wskazuje – będzie jazzowo czyli wiele emocji ponieważ „cyt…. Muzyka jazzowa to jedna wielka emocja i tak należy ją postrzegać”. Skład zespołu to muzycy z m.in. Wrocławia i Cesarzowic.

Będzie można również kupić cegiełkę, za którą otrzyma się ciekawy podarunek.


Z kolei w Miękini impreza odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Miękini, a odbędą się między innymi pokazy i występy:

16:15 – 16:45 - przedszkolaków

16:45 – 17:15
- chóru z Lutyni

17:15 – 17:30
- zespołu Feniks

17:30 – 17:45
- zespołu muzycznego z Gimnazjum

17:45 – 18:00
- cheerleaderek z Miękini

18:00 – 18:15
- pokaz karate

18:15 – 18:45
-  zespołu Senior

18:45 – 19:00
- zespołu Feniks

19:00 – 20:00
– zespołu Maxim

20:00 - światełko do nieba


Będzie także atrakcyjna loteria fantowa – każdy los wygrywa!

Przypominamy, że tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na ratowanie wcześniaków (zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia noworodkom oraz pomp insulinowych dla mam w ciąży).

(red.)

Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.