OSP WILCZKÓW ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ DLA CHORYCH DZIECI
Ochotnicy z OSP Wilczków zapraszają do wspólnego działania. Potrzebne są m.in. zabawki, artykuły szkolne, gry planszowe. Przedmioty zostaną przekazane dla dzieci przebywających na Oddziałach Onkologii Dziecięcej.
- Stowarzyszenie „Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce” prowadzi akcję "Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka". Celem akcji jest zbiórka rzeczy dla dzieci przebywających na Oddziałach Onkologii Dziecięcej – informują strażacy z OSP Wilczków, którzy w tym roku przyłączyli się do akcji.
Potrzebne są artykuły szkolne (bloki, kredki, mazaki), klocki, zabawki, grzechotki, książki i gry planszowe dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. Zebrane przez strażaków przedmioty zostaną przekazane potrzebującym dzieciom. Zbiórka kończy się 6 grudnia.
Rzeczy dla dzieci można zostawić w czterech miejscach:
- w remizie OSP Wilczków (ul. Długa 11)
- w Świetlicy Wiejskiej w Wilczkowie
- w Sklepie w Wilczkowie
- w Sklepie Rolniczo-Ogrodniczym Agnieszka Dolak w Malczycach
W imieniu ochotników zachęcamy do przyłączenia się do akcji.
(red), Fot. OSP Wilczków

Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
KAS ostrzega przed kupnem alkoholu nieznanego pochodzenia
Obchody Dnia Praw Dziecka w Przedszkolu w Szczepanowie
V Dolnośląski Kongres Kobiet – zbliża się najważniejsze wydarzenie feministyczne na Dolnym Śląsku!
Nowa droga w Słupie coraz bliżej
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
