PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI B-KLASY IV LEGNICA

gama 2Tęcza Kwietno gubi punkty na wyjeździe w Rosochacie. W pierwszym pojedynku derbowym gminy Udanin Zjednoczeni Gościsław okazali się lepsi od Polder-a Damianowo.

 

Niespodziewana przegrana Orła Pichorowice z ostatnią w tabeli drużyną z Golanki Dolnej. W drugim meczu derbowy gminy Udanin Gama Ujazd Górny zdecydowanie pokonuję Orła Konary. Polgeo Lusina na własnym boisku otrzymała lekcję gry w piłkę od Korony Kielce.

UNIA ROSOCHATA 1:1 TĘCZA KWIETNO

Do spotkania na szczycie doszło w Rosochatej, „lider” IV grupy B-Klasy przyjechał do zajmującego 3 miejsce Ikara. Mecz był bardzo zacięty, z jednej i drugiej strony. Każdy chciał wygrać i pokazać wyższość nad rywalem, ale po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy mieliśmy jedno bramkowy remis.

ZJEDNOCZENI GOŚCISŁAW 3:2 POLDER-A DAMIANOWO           

W ostatnich meczach drużyna z Gościsławia rozpędziła się na dobre. Na własnym boisku mierzyła się z drużyną z Damianowa. Ci drudzy, przed tym meczem, byli stawiani jako faworyci, ale to gospodarze zachowali więcej zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych rywala i wygrali ten mecz jedno bramkową różnicą.

CZARNI GOLANKA 3:2 ORZEŁ PICHOROWICE

Do niemałej sensacji doszło w Golance Dolnej, gdzie pewny wyniku przyjechał Orzeł Pichorowice. Zajmująca ostatnie miejsce drużyna, pokazała pazur i że trzeba się z nią liczyć. Czarni pokonali Orła i sprawili niespodziankę w 18 kolejce B-Klasy.

GAMA UJAZD GÓRNY 2:0 ORZEŁ KONARY

W małym osłabieniu przystąpili do meczu gospodarze, ale od samego początku pokazali swoją wyższość nad przeciwnikiem z Konar. Pierwsza połowa skończyła się bezbramkowym remisem, choć Gama miała kilka dogodnych okazji, których nie wykorzystała. Od początku drugiej połowy gospodarze zdominowali spotkanie stwarzając sobie coraz więcej sytuacji, aż w końcu do siatki trafił Jakub Jęśkowiak, po asyście Michała Wolskiego, a następnie sam Michał wykorzystał swoje umiejętności wychodząc sam na sam z bramkarzem gości i podwyższając wynik spotkania do 2:0.

POLGEO LUSINA 1:10 KORONA KAWICE

Sporą lekcję futbolu otrzymali piłkarze Polgeo Lusina od drużyny z Kawic. Mecz odbywał się tylko w jedną stronę, co prezentuje wynik. Goście pokazali swoją wyższość w tym spotkaniu nad gospodarzami.

(ws) fot. Gama Ujazd Górny{jcomments on}

gama 0

gama 1

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację