Przejdź do głównej treści

POSZŁO IM O… KROWY

Pewien mieszkaniec powiatu średzkiego postanowił ukraść sąsiadowi elektronarzędzia, aby ten zaprzestał wypasania krów na jego terenie. Czy udało mu się osiągnąć zamierzony cel, nie wiemy, ale jasne jest, że za kradzież odpowie przed sądem.

- Do zdarzenia doszło 8 maja br. w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Miękinia - informuje oficer prasowy średzkiej policji. - Właściciel gospodarstwa zabrał 37-letnim mężczyźnie, któremu dzierżawi część terenu, wiertarkę udarową oraz szlifierkę kątową o łącznej wartości 800 zł, aby ten zaprzestał wypasania swoich krów na jego łące.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci znaleźli elektronarzędzia w domu gospodarza, który przyznał się do kradzieży.

(red.)


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.