Przejdź do głównej treści

POŻAR PUSTOSTANU W MALCZYCACH

pożarM0To już kolejny pożar pustostanu na terenie naszego powiatu. Tym razem doszło do podpalenia opuszczonego pomieszczenia gospodarczego w Malczycach.

- 23 października około godziny 17. wpłynęło do nas zgłoszenie o pożarze pustostanu w Malczycach na ulicy Kolonia Papierni. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia strażaków ogniem objęte było pomieszczenie o wymiarach 3x5x2m – informuje Dariusz Domaradzki.

W pustostanie paliły się stare deski i śmieci. Budynek ugaszono dwoma prądami wody. W działaniach uczestniczyły dwie jednostki OSP Malczyce. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Na miejscu obecna była również policja.

(isz), Fot. OSP Malczyce

pożarM

pożarM1


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.