Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Próba Samobójcza W Naszym Powiecie

probaDzisiaj o godzinie 19:08 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej na terenie powiatu średzkiego.

 

- Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policję. Czynności dalej trwają - informuje stanowisko kierowania Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

Więcej informacji wkrótce.

(kb) fot.wk / zdj. ilustracyjne


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.