Przejdź do głównej treści

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W GMINIE MIĘKINIA

miękinia kolędy Na zakończenie okresu kolędowego w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Miękini odbył się, jak co roku, gminny etap przeglądu kolęd i pastorałek „Kolędowy czas”.

Uczestniczyło w nim po pięć najlepszych zespołów, ze szkół naszej gminy, którym udało się wygrać eliminacje szkolne.

Reprezentantów szkół z Miękini, Lutyni i Pisarzowic oceniało jury w składzie: pani Magdalena Wlaźlak-Szał (dyrektor Zespołu Szkół w Miękini), pani Ewelina Mazurkiewicz (dyrektor Samorządowego Zespołu Oświaty), ksiądz Waldemar Kocenda (parafia Miękinia) oraz pani Monika Hojło (nauczyciel – bibliotekarz).

Spośród prezentowanych występów, wyróżniono po jednym zespole z każdej szkoły. Najwyżej ocenione zostały pastorałki: „Uśmiechnęła się noc od zachodu” – Lutynia, „Wesoła nowina” – Pisarzowice oraz „ Jasna kolęda” – Miękinia. Dzieci otrzymały słodkie upominki i nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom gratulują organizatorki przeglądu:
Anna Zalewska i Grażyna Durman

miekinia koledy 3

miekinia koledy 2

miekinia koledy 1


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.