Przejdź do głównej treści

PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII W POWIECIE (od 13.02. do 16.02.2018)

Tauron polska energiaW tym tygodniu pierwsze przerwy w dostawie energii w naszym powiecie wystąpią we wtorek w Lutyni. W kolejne dni prace modernizacyjne na sieci elektroenergetycznej będą prowadzone przez spółkę Tauron również w Środzie Śląskiej.

 

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy informacje na temat kolejnych planowanych przez spółkę Tauron Energia Polska wyłączeń prądu. Jak informuje spółka przerwy w dostawie energii spowodowane będą koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej.

13 lutego (wtorek)

- Lutynia

Wtorek przyniesie przerwy w dostawie energii w godzinach od 7 do 17 w w/w miejscowości.

15 lutego (czwartek)

- Środa Śląska: ul. Fiołkowa , oraz obręb działek numer 1.

Czwartek przyniesie przerwy w dostawie energii w Środzie Śląskiej w godzinach 7-16.

16 lutego (piątek)

- Lutynia działki od numeru 488/4 do 488/11

W piątek brak prądu odczują ponownie mieszkańcy Lutyni w godzinach od 7-16.

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi wyłączeniami prądu przez Tauron na terenie naszego powiatu, śledź nas. O wszystkich planowanych wyłączeniach będziemy informować na bieżąco.{jcomments on}

(red), Fot. TAURON


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.