PRZY ŚREDZKIM MUZEUM SPRZEDAWALI RĘKODZIEŁO
Po raz kolejny, w okresie przedświątecznym, przed średzkim muzeum zorganizowano Kiermasz Bożonarodzeniowy. Mimo mroźnej pogody panowała ciepła i świąteczna atmosfera.
Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, przed Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej zorganizowano kiermasz świąteczny. Od godziny 10. mieszkańcy mogli zobaczyć i nabyć wyroby rękodzielnicze. Kartki świąteczne, urocze wyjątkowe maskotki, aniołki, ozdobne bombki, ręcznie szyte podusie, wyroby szydełkowe, to tylko część wyrobów, jakie można było zakupić podczas tegorocznej edycji kiermaszu. Nie zabrakło również ozdobnej biżuterii i miodu.
Już od jutra na ulicy Legnickiej w Środzie Śląskiej, na wysokości dworca autobusowego, aż do piątku 23 grudnia, odbędzie się Jarmark Świąteczny, na który w imieniu organizatorów i wystawców zapraszamy.
(isz), Fot. isz
Więcej zdjęć TU
{module zestaw (m2m) ofertybankow.com.pl}
Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Przedszkolny quiz wiedzy „Podróż po Polsce”
Patriotyczne nuty seniorów i dzieci – uroczysty koncert w średzkim Domu Kultury
Jarmark Mikołajkowy w Środzie Śląskiej już 6 grudnia!
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
