Radni Dzieciom - Festyn W Środzie Śląskiej
Publikacja: 10.06.2018 21:07
Aktualizacja: 18.10.2025 1:23
oprac. TVi ROLAND
Od kilku lat niektórzy średzcy radni pamiętają o dzieciach i z okazji ich święta przygotowują imprezę, na której jest dobra zabawa i słodki poczęstunek.
Nie inaczej było w tym roku. 8 czerwca radni reprezentujący Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Średzkiej - Arkadiusz Lisiecki i Mieczysław Łabatczyk, zorganizowali Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców Środy Śląskiej.
Na dzieci czekały kolorowe dmuchańce, słodka wata cukrowa oraz wiele gier i zabaw.
(ml)



Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








