Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Razem W Stolicy

Przez trzy dni uczestnicy projektu „Szczęśliwi bo razem” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej zwiedzali Warszawę i jej okolice. Wyjazd miał charakter edukacyjno-integracyjny.

W planie wycieczki nie mogło zabraknąć i nie zabrakło takich miejsc jak: Pałac Kultury i Nauki, Pałac w Wilanowie, rynek Starego Miasta, Barbakan, Łazienki Królewskie, Cmentarz Powązkowski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Belweder czy Grób Nieznanego Żołnierza. W ostatnim dniu odwiedzono  Muzeum Chopina w Żelazowej Woli i otaczający je park.


Wycieczka bardzo się udała i uczestnicy projektu już czekają na kolejną. Teraz jednak, zgodnie z harmonogramem projektu, czekają ich zajęcia z psychologiem, dzięki którym podniosą swoje umiejętności społeczno-zawodowe.

(ers)

Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.