Strażacy Interweniowali W Budynku Starostwa
Publikacja: 20.04.2018 16:48
Aktualizacja: 18.10.2025 1:13
oprac. TVi ROLAND
Dosłownie kilkadziesiąt minut temu w budynku Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej interweniowały zastępy straży pożarnej.
Dziś po godzinie 16 zastępy straży pożarnej interweniowały w budynku Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej.
O zdarzeniu dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej został powiadomiony przez system monitoringu przeciwpożarowego.
- W budynku starostwa załączyla się czujka dymu – informuje st. sekc Adam Krzyżanowski.
Podczas interwencji zagrożenia nie wykryto.
(red) fot. ak

Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








