SUKCES UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIĘKINI

1526628168krusW kwietniu, w etap centralny wkroczył VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”,

 

w ramach którego Centralna Komisja Konkursowa oceniła 96 prac zgłoszonych przez 36 108 dzieci z 2 986 szkół podstawowych z całej Polski.

Prace wykonane przez uczestników dotyczyły tematu upadków, które stanowią zdarzenia wypadkowe, najczęściej występujące w gospodarstwach rolnych.

W konkursie wzięli udział także uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Miękini. Na etapie regionalnym Piotr Gałysa z klasy pierwszej zajął II miejsce, a Adrianna Kunecka z klasy czwartej III miejsce. Natomiast na etapie ogólnopolskim: I miejsce zajęli Piotr Gałysa oraz Adrianna Kunecka.

14 maja odbył się uroczysty apel, podczas którego przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej przeszkolili uczniów z udzielania pierwszej pomocy. Nagrody Adzie i Piotrowi wręczała pani Elżbieta Musiał - kierownik placówki terenowej KRUS w Środzie Śląskiej wraz z panią dyrektor Magdaleną Wlaźlak – Szał.

Serdecznie gratulujemy!

(ml) fot. sp

1526628168krus

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację